Ptejte se na svůj osud originálních a spolehlivých francouzských tarotových karet

Blíží se důležité rozhodnutí a vy váháte, co je správné? Obáváte se o budoucnost? Budete měnit práci? Co bude, když se přestěhujete? Najdete už konečně správného partnera? Poraďte se s kartami Lenormand. Komplexní a přesná metoda výkladu vás navede dobrým směrem a poodhalí budoucnost.

Všeobecné obchodní podmínky služby Kartylenormand.cz

Používáním služby uživatel potvrzuje, že si tyto podmínky použití přečetl a rozumí jim a s těmito podmínkami zcela a bez omezení souhlasí.

Popis služby

Kartylenormand.cz jsou zábavná online služba, která slouží pro zobrazení věštby z karet Lenormand. Uživatel se věštby zúčastňuje dobrovolně a pro její zobrazení musí odeslat zpoplatněnou Premium SMS.

Platba za věštbu

Objednávková SMS odeslaná na číslo 90944 je zdarma. Cena za příchozí SMS s kódem ke zobrazení věštby je 79 Kč. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, reklamace@airtoy.cz

Odpovědnost provozovatele

Provozovatel služby kartylenormand.cz neručí za výpadky služby a vymazání obsahu. Provozovatel taktéž nepřebírá zodpovědnost za obsah věštby a chování lidí, kteří si věštbu přečetli.

Pravidla účasti a autorská práva

Služba kartylenormand.cz slouží pouze k zábavným účelům. Uživatel nemá žádný nárok na změnu či editaci věštby. Odesílatel SMS nemá žádné nároky na vrácení poplatků za korektně poskytnutou věštbu.

Veškeré materiály včetně grafiky a obrázků na www.kartylenormand.cz jsou předmětem autorských práv a jejich kopírování je striktně zakázáno.

Povinnosti uživatele

Uživatel je povinen uchovávat přístupová data a mobilní telefony na bezpečném místě a nepředávat je třetím osobám. V případě ztráty či zneužití má uživatel povinnost ihned kontaktovat provozovatele služby, který může zajistit blokaci, stejně tak doporučujeme nechat si zablokovat telefon přímo u příslušného mobilního operátora. Provozovatele kontaktujte na adrese info@kartylenormand.cz.

Ochrana dat

Provozovatel služby dodržuje při provozování systému zákonné předpisy týkající se ochrany dat.

Změna smluvních podmínek

Provozovatel služby Kartylenormand.cz si vyhrazuje právo kdykoli v budoucnu tyto smluvní podmínky bez udání důvodu změnit.